BİZE ULAŞIN

Blog

Senetle Araba Almak İçin Büyük Fırsat

 


 


Senetle Araba, kredisiz, faizsiz, Taksitle Araba alma işlerinde sıkça duyduğunuz cümlelerden biridir. Mesken Finans, faizsiz finans çözümleri ve uygun taksit seçenekleriyle yüksek faizli taşıt kredisi çekmeden taksitle Senetle Araba alma imkanı sağlıyor.


Senetle Araba Almak Nedir?

Araba almak birçoğumuzun hayalidir. Ancak birikimi olan insan için bu hayali yerine getirmek kolay iken bazılarımız için bu maalesef bir hayal olarak kalabilmektedir. Son dönemde artan ikinci el araba fiyatları ile araba sahibi olmak için insanlar bankalardan yüksek faizli taşıt kredisi çekmek zorunda kalıyor. Ancak bankalardan taşıt kredisi çekmekte hiç kolay değil. Kredibilite notunuz düşükse taşıt kredisi kullanarak araba almak pek mümkün değil. Ancak kredi kullanmadan da Senetle Araba almak sizin fırsat olabilir.

taksitle araba


Senetle Araba satan galeriler bulunuyor. Ancak bunun yerine faizsiz finans firmaları ile ister 2. El araba isterseniz sıfır araba sahibi olabilirsiniz

 

Taksitle Araba Alma Düşüncesi

 

Taksitle ve Senetle Araba almanın en önemli avantajlarından biri peşinatsız olarak araba almanın mümkün olmasıdır. Bu sayede taşıt kredisi faizleri yerine arabanın gerçek değeri ile taksitle aylık ödemeler halinde sahip olmasıdır. Faizsiz Finans sistemi ile Taksitle Araba almak isteyenlerden peşinat istenmez. Ancak peşinat vermek isterseniz taksit ödemeleriniz bu şekilde yeniden düzenlenir.

 


Senetle Araba almak bütçenize yardımcı olur

 

Senetle Araba almak isteyenlerin büyük bir kısmı bankalardaki taşıt kredisi adı altında uyguladıkları faiz uygulamasıdır. Senetle Araba almak bu açıdan oldukça avantajlıdır. Peşinatsız Senetle Araba alma imkanı birikim yapmanıza ve aile bütçenizi korumanıza da yardımcı olur.

 

Senetle Araba Almak Güvenli mi?

 

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Sistemi, ülkemizde yüz binlerce aileyi Senetle Araba sahibi yapmış durumda.

 senetle-araba-mesken-finansKim, Peşinatsız Taksitle Araba Almak İstemez?

 

Bankalar ve galericilerin uyguladığı yüksek faizlere bulaşmadan araba sahibi olmak size kazandıracaktır. Faizsiz finans yöntemiyle ev sahibi de olabilen yurttaşlar peşinatı olmadan ve taşıt kredisi çekmeden Senetle Araba sahibi oluyor. Taksit tutarlarını kendinizin belirlediği bu sistemde aile bütçenizi yormamış oluyorsunuz. Bir diğer avantajı ise kendinize bir araba alırken ikinci araba parasını bankaya ödememiş oluyorsunuz. 

Senetle Araba Nasıl Alınır?

 

Faizsiz ve Senetle Araba alma hayalinizi Mesken Finans, hazırladığı programlarla gelirinizle doğru orantılı bir şekilde gerçeğe dönüştürüyor. Mesken Finans, ara ödeme ve peşinat gibi maliyet yükünü katılımcılarının insiyatifine bırakarak, çok mantıklı konforlu bir alışveriş yapmalarını sağlıyor. Aynı zamanda Mesken Finans, Senetle Araba (Senetli Araba) kampanyaları sayesinde istediğiniz marka ve modeli sıfır veya 2. el arabaları banka kredisiz şekilde senetle satın alma imkanı sunuyor. Bunun için tek yapmanız en yakın Mesken Finans şubesine gitmek ve Mesken Finans Yatırım Uzmanları ile görüşmeniz olacaktır.

 Mesken Finans Araba Almak

Mesken Finans Yöntemleri

 

Mesken Finans Taksitle Araba sahibi olmak isteyen katılımcılarına Bireysel Finansman Programı ve Kolektif Finansman Programı ile iki farklı seçenek ile hizmet ediyor.

 

Mesken Finans Bireysel Finansman Programı

 

Araba almak ve yatırım yapmak için peşinat şartı koymayan Mesken Finans, Bireysel Finansman Programı ile ihtiyacınız olan finansmanın miktarını ve aylık ödeme tutarınızı kendiniz belirlersiniz. Almak istedğiniz araba için belirlemiş olduğunuz ödemeler doğrultusunda oluşturulan ödeme planı ve netleşen teslim tarihi, finans uzmanları tarafından sizlere sunulur.

 

Mesken Finans Kolektif Finansman Programı

 

Diğer bir yöntem olan Kolektif Finansman Programında ise benzer finansal ihtiyaçlara sahip olduğunuz kişilerden oluşan programlara dahil olarak ihtiyacınız olan finansmanın miktarını ve aylık ödeme tutarınızı kendiniz belirlersiniz. ödeme planınız doğrultusunda katılımcılar, benzer finansal ihtiyaçlara sahip olan kişilerden oluşan finansman programlarına dahil edilir, katılımcıların finansmanına ilişkin teslim tarihi ödeme planlarına göre şekillenir. 

 

Araba Almak İçin Peşinat Şartı Yok

 

Mesken Finans, Taksitle Araba almak isteyenlere uyguladığı peşinat ve ara ödeme zorunluluğu uygulamaz. İsteyen katılımcılar isteğe bağlı peşinat ve ara ödemeler ile erken teslim imkanlarından faydalanabilirler.

 

Mesken Finans Güven Veriyor

 

Senetle araa almak için karar verdiyseniz Mesken Finans size bu konuda yardımcı olabilir. Yaklaşık çeyrek asırlık sektörel deneyime sahip Mesken Finans, profesyonel yönetim kadrosu ile isteyen herkesi, gelirine en uygun yöntem ve mantıklı planlamalarla ev, iş yeri, otomobil ve arsa sahibi yapıyor. 50 Milyon TL öz sermaye ile kurulmuş bir Mesken Finans, peşinat, ara ödeme zorunluluğu olmadan, bütçesine uygun finansman programları sunuyor. Araba almayı kolaylaştıran Mesken Finans, geniş taksit seçeneklerine sahip finansman programları ile diğer benzer sistemle hizmet veren kuruluşlardan ayrılıyor.

 

Mesken Finans'a Nasıl Ulaşabilirim?

 

Siz de taksitle ve Senetle Araba almak istiyorsanız, eski usul banka finansman haciz ipotek gibi dertlerle uğraşmak istemiyorsanız Mesken Finans şubesine www.meskenfinans.com.tr/subeler linkinden ya da 444 79 79 çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilir, merak ettiklerinizi sorabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 


Hayalinizi Senetle Araba İle Gerçekleştirin

 

Senetle Araba alma konusunda karar vermeniz size kazandıracaktır. Peşinatsız araba satın almak demek hayalinizi gerçekleştirmek demektir.


MESKEN FİNANS MUTLU MÜŞTERİ YORUMLARINI İZLEMEK İÇİN YOUTUBE KANALIMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.POPÜLER İÇERİKLER

close