BİZE ULAŞIN

Blog

Bu Uygulama Herkesi Ev Sahibi Yapacak! 


Mesken Finans’ı en iyi kim tanır? 

Onun #ÇokMantıklı çözümlerinden faydalanmış; en uygun koşullarla, bütçesini yormadan, küçük taksitlerle dilediği finansmana adım adım ulaşan proje ortaklarımız elbette. 

Yani siz! 


Sizin gibi Mesken Finans’ın büyük fırsatlarından yararlanmış ve sayıları her geçen gün artan yüzlerce kişi artık ailemizin bir parçası… Misyon ve vizyonumuz gereği bu rakamı artırmak için her geçen gün daha çok çalışmaya devam ediyoruz. Yalnızca sayısal bir artış değil; amacımız ve hedefimiz, her insanımız bu fırsatları değerlendirebilsin, eski usul dertler yüzünden ev ya da araba sahibi olmayı uzak bir ihtimal olarak görmesin. Mevcut ekonomik koşullar, peşinat, faiz ve yüksek maliyetler onları vazgeçirmesin! 


Bu aşamada size ihtiyacımız var!


Elbette çevrenizde ev ya da araba sahibi olmak isteyen birçok insan vardır. Kim kendine ait finansmanını dilediği gibi yatırım yaparak kullanmak istemez ki? Dilerseniz onları da bu faydalarla buluşturabilirsiniz. Sahip olduğunuz fırsatlar, herkese ulaştığında yaşayacağınız mutluluğu bir düşünün. Dostlarınızın, arkadaşlarınızın, akrabalarınızın ve hatta hiç tanımadığınız insanların hayallerine dokunuyor olmak, onları da yapacakları yatırım için finansmanına ulaştırmak paha biçilemez… Bunu siz yapabilirsiniz! Üstelik hem projenize destek olacak kazanımlarla hem de doğrudan nakit desteği alabileceğiniz opsiyonlarla!


Tüm bunlara ulaşmak için saatlerce mesai yapıp işinizi aksatmanıza, bir iş yerine veya ofise gitmenize, ya da ufak tefek şartlar dışında herhangi bir yükümlülüğü yerine getirmenize gerek de yok! 

O ufak tefek şartlar neler mi? Hemen söyleyelim;


-Yeni insanlarla tanışmayı, onlarla iletişim kurmayı seviyor musunuz?

-Marka ya da modeli fark etmez. Bir akıllı telefona sahip misiniz?

-18 yaşını doldurdunuz mu?

Çevrenizdeki insanlara yardımcı olup hem ailelerinin hem de kendilerinin geleceğini garanti altına almasını ister misiniz?


Bu şartlara sahipseniz ve Mesken Finans’ın herkesi, yatırımları için finansman sahibi yapma hedeflerini benimsiyor musunuz? O halde bu iş tam size göre! En yakınınızdakilerden başlayıp çevrenizdeki tüm bireylerin ev ya da araba sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. 


Şimdiden aramıza hoş geldiniz. Hayırlı olsun!

POPÜLER İÇERİKLER

close