BİZE ULAŞIN

Teslimatta Mesken Finans Desteği!

Teslimat tarihiniz; 

19 ila 30. taksit arasında ise proje bedeli üzerinden %10

31 ila 42. taksit arasında ise proje bedeli üzerinden %15

43. taksit ve sonrasında ise proje bedeli üzerinden %20 destek verilir.


Üstelik alınan destek yalnızca teslimat sonrası ödemelere eklenmekte, Mesken Finans sağladığı destek üzerinden hizmet bedeli almamaktadır. 


Teslimatta destek Mesken Finans’tan… Hiçbir fiyat artışına maruz kalmayın; finansmanınıza, evinize, arabanıza tam planladığınız gibi ulaşın diye!

DİĞER KAMPANYALAR

Tümünü Gör

Mesken Finans’ta her şey bütçenize göre…Hizmet bedeli bile! Hizmet bedelinde yapacağınız cebinize göre taksitlendirmeler teslimat tarihinizi hiçbir şekilde ötelemez, isminiz okunduğu tarihte ödemenizi alırsınız.

Detaylı İncele

Mesken Finans’ta fikir değişikliğine kesinti uygulanmaz! İster bireyselden kolektife ister kolektiften bireysele geçin, programa yeni dahil olmuş gibi kayıpsız başlarsınız. Hiçbir geçiş bedeliyle karşılaşmazsınız. Mesken Finans, her kuruşunuzun değerini bilir.

Detaylı İncele

Sıkışırsanız nakit desteğiniz yine Mesken’den! Devam eden programınızda taksit ödemeleriniz sürerken herhangi bir ihtiyaç durumunda ister peşinatınızda isterseniz o güne dek ödediğiniz taksit bedellerinizde kısmi iade avantajından yararlanabilirsiniz.

Detaylı İncele

Mesken Finans’tan ayrılsanız bile paranız buhar olmaz! Herhangi bir sebeple hedefinizden vazgeçip, programa devam edemeseniz bile kayıp yaşamanıza gönlümüz razı değil… Bunun için vadeniz doğrultusunda size çeşitli iade imkanları sunuyoruz.

Detaylı İncele

Mesken Finans’ta her zorluğa bir çözümümüz var!

Detaylı İncele

Mesken Finans’ta her zorluğa bir çözümümüz var!

Detaylı İncele
close