BİZE ULAŞIN

Herkes Ona Referans

Ailemizin genişlemesine yönelik her türlü katkınız, size kazanç olarak döner.

-Her referans yönlendirmenize 2 puan,

-Referanslarınızın randevuya gelmesi ile 3 puan,

-Referansınızın 1 yıl içinde projeye başlaması halinde ise; her 100.000TL proje karşılığında 1000 puan kazanırsınız.


Bu puanları Mesken Finans’ta farklı alanlarda değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz 500 puana ulaştığınız an 1 sene içinde nakit olarak alma talebinde bulunabilirsiniz.Bu sistemde her 2 puan karşılığı 1 TL kazanır, dilediğiniz gibi kullanırsınız. Çünkü Mesken Finans’ta herkes kazanır!

DİĞER KAMPANYALAR

Tümünü Gör

Mesken Finans’ta her şey bütçenize göre…Hizmet bedeli bile! Hizmet bedelinde yapacağınız cebinize göre taksitlendirmeler teslimat tarihinizi hiçbir şekilde ötelemez, isminiz okunduğu tarihte ödemenizi alırsınız.

Detaylı İncele

Mesken Finans’ta fikir değişikliğine kesinti uygulanmaz! İster bireyselden kolektife ister kolektiften bireysele geçin, programa yeni dahil olmuş gibi kayıpsız başlarsınız. Hiçbir geçiş bedeliyle karşılaşmazsınız. Mesken Finans, her kuruşunuzun değerini bilir.

Detaylı İncele

Sıkışırsanız nakit desteğiniz yine Mesken’den! Devam eden programınızda taksit ödemeleriniz sürerken herhangi bir ihtiyaç durumunda ister peşinatınızda isterseniz o güne dek ödediğiniz taksit bedellerinizde kısmi iade avantajından yararlanabilirsiniz.

Detaylı İncele

Mesken Finans’tan ayrılsanız bile paranız buhar olmaz! Herhangi bir sebeple hedefinizden vazgeçip, programa devam edemeseniz bile kayıp yaşamanıza gönlümüz razı değil… Bunun için vadeniz doğrultusunda size çeşitli iade imkanları sunuyoruz.

Detaylı İncele

Mesken Finans’ta her zorluğa bir çözümümüz var!

Detaylı İncele

Mesken Finans’ta her zorluğa bir çözümümüz var!

Detaylı İncele
close