BİZE ULAŞIN

Ara Teslimat Sadece Mesken Finans'ta!

Herhangi bir sebeple nakite sıkışmış, programdan ayrılma kararı almış olabilirsiniz. Ara teslimat hakkı ile bu noktada da yanınızdayız. Üstelik o güne kadar ödemesini yapmış olduğunuz taksit toplamının 2 katı ve peşinatınızın tamamı size teslim edilir. Teslimat sonrası ödeyeceğiniz taksitler, mevcut projenizin artış koşullarına göre devam eder, herhangi bir ceza yaptırımı uygulanmaz. 


Ara teslimat uygulaması, sadece Mesken Finans’ta. Yalnızca siz maddi sıkıntı yaşamayın, yolunuza devam edin diye…

DİĞER KAMPANYALAR

Tümünü Gör

Mesken Finans’ta her şey bütçenize göre…Hizmet bedeli bile! Hizmet bedelinde yapacağınız cebinize göre taksitlendirmeler teslimat tarihinizi hiçbir şekilde ötelemez, isminiz okunduğu tarihte ödemenizi alırsınız.

Detaylı İncele

Mesken Finans’ta fikir değişikliğine kesinti uygulanmaz! İster bireyselden kolektife ister kolektiften bireysele geçin, programa yeni dahil olmuş gibi kayıpsız başlarsınız. Hiçbir geçiş bedeliyle karşılaşmazsınız. Mesken Finans, her kuruşunuzun değerini bilir.

Detaylı İncele

Sıkışırsanız nakit desteğiniz yine Mesken’den! Devam eden programınızda taksit ödemeleriniz sürerken herhangi bir ihtiyaç durumunda ister peşinatınızda isterseniz o güne dek ödediğiniz taksit bedellerinizde kısmi iade avantajından yararlanabilirsiniz.

Detaylı İncele

Mesken Finans’tan ayrılsanız bile paranız buhar olmaz! Herhangi bir sebeple hedefinizden vazgeçip, programa devam edemeseniz bile kayıp yaşamanıza gönlümüz razı değil… Bunun için vadeniz doğrultusunda size çeşitli iade imkanları sunuyoruz.

Detaylı İncele

Mesken Finans’ta her zorluğa bir çözümümüz var!

Detaylı İncele

Mesken Finans katılımcıları, piyasadaki fiyat artışlarından etkilenmez! Finansman Programınıza bağlı olarak teslimat tarihiniz orta vadede ya da ileri vadede belirlenmiş olabilir. Bu süreçte alacağınız evin ya da arabanın fiyat artışından etkilenmezsiniz!

Detaylı İncele
close