BİZE ULAŞIN

Blog

Mesken Finans, faizsiz ev, kredisiz ev, taksitle ev, ev almak

Taksitle Ev Alma


Banka kredisi ile uğraşmadan ev almak herkesin isteyeceği bir konudur. Ancak banka kredisiyle ev almak her zaman ilk akla gelen yöntemdir.


Bu sadece ülkemizde değil dünyanın diğer ülkelerinde de geçerlidir. Ancak banka kredisiyle ev almak faiz ve peşinat ödeme zorunda kalacağınız çokta kârlı bir yöntem değil aslında.


Çünkü konut kredisi ile ev almak istediğinizde alacağınız ev kadar fazladan bir ödeme ve aylık yüksek taksit tutarları ile karşı karşıya kalırsınız.


Tabi bankalar her konut kredisi başvurusuna da olumlu yanıt vermiyor.


Bankalar alacağınız evin krediye uygun olmaması ve kredi puanınızın düşük olması gibi birçok kriterden geçmeniz lazım. Peki banka kredisiz taksitle ev nasıl alınır?


Ev Kredisi ile ev almak mümkün mü?


Banka kredisi olmadan elden taksitle ev almak sizleri yüksek banka faizlerinde kurtaracaktır.


Senetle ve banka kredisiz konut almak ülkemizde son dönemde oldukça rağbet görmemeye başladı.


Tasarrufa dayalı faizsiz finans firmalarının BDDK sürecine dahil olması ile konut kredisi çekmeden "kredisiz ev almak" için finans desteği sağlayan bu firmalara ilgili oldukça arttırdı.

Ev almak istiyorum ev nasıl alınır?


Faizsiz finans firmaları ev alma sürecinde insanların faizsiz şekilde ev sahibi olmalarını amaçlamaktadır.


Ev almak isteyen herkes tasarrufa dayalı faizsiz finansman şirketleri aracılığı ile Türkiye'nin her yerinden peşinatsız, kredisiz ve faizsiz ev sahibi olabiliyor.


Faizsiz ev alma sistemi faiz ödemeden konut sahibi olma mantığına dayalı olduğundan Ev Almak İsteyenlere faizsiz finans desteği sunuyor.


Ev almak isteyenler için uygun fiyat taksitlerle ev sahibi olmak bu şekilde çokta kolay oluyor.


Tasarruf yaparak ev alma imkânı sunan faizsiz finans şirketleri, müşterilerine ev sahibi olmak için konut kredisi kullanmadan faizsiz ev fırsatları için bünyelerinde birçok faizsiz sistemler geliştirmiştir.


Bu faizsiz ev alma sistemlerine dahil olarak istediğiniz evi alabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken peşinatta ödemek zorunda değilsiniz.


Sisteme sadece almak istediğiniz ev miktarını belirliyor, taksit tutarlarınızı belirliyorsunuz.


Faizsiz ev alma sistemleri sadece faizsiz ev fırsatları sunmuyor aynı zamanda Ev, araba, dükkân gibi konularda da faizsiz ve peşinatsız finans desteği sunuyor.


Faizsiz Ev Almak İstiyorumEv sahibi olmak için konut kredisi almak zorunluluğunu ortadan kaldıran Mesken Finans, taksitle ev alma sistemleri ile ev almak isteyen kişilerin taksitleri faizsiz, vade farksız ve hiç peşinat vermeden hayallerine kavuşmalarını sağlıyor.


Faizsiz, peşinatsız, kredisiz üstelik Türkiye'nin dilediğiniz yerinde, her bütçeye uygun fırsatlar sunan Mesken Finans ev sahibi olmak için size her türlü imkânı bir araya getiriyor.


Böylece kredisiz ev alma imkânı ile hayallerinizdeki ev için yüksek faizli kredilerin yükünü taşımak zorunda kalmazsınız.


Faiz ödetecek konut alma yöntemlerini hayatınızdan çıkartan Mesken Finans, faizsiz ev sahibi olmak için kolay ödeme yöntemleri de sunuyor.


Detaylı bilgilere size en yakın Mesken Finans şubesine giderek öğrenebilirsiniz.

Faizsiz Ev Almak için Faizsiz Ev Kredisi


Faizsiz Ev Almak İstiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum diyorsanız sitemizi de inceleyebilirsiniz.


Sizler için geliştirdiğimiz Finansman Programlarımız faizsiz ev almak isteyenler için konut kredisi kullanmadan faizsiz ev alma fırsatları sunuyor.


Bireysel Finansman Programlarımı ve Kolektif Finansman Programlarımı sizlerin hayalini gerçeğe dönüştürmek için profesyonelce oluşturulmuştur.


Bu programlardan birini seçerek çok kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz.


Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi


Faizsiz ev kredisi ile Konut kredisi faiz ödeme durumu ortadan kalktığı için geri ödemeleriniz çok kolay oluyor.


Bankadaki gibi asgari ücretin 3-4 katı taksit ödeme durumu olmuyor. Mesken Finans’ın sunduğu Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi ile aile bütçenizi sarsmazsınız.


Faizsiz taksitle ev almak için Mesken Finans müşterileri bütçelerine göre ödeyebilecekleri taksit avantajı ile üstelik faiz ödemeden ev sahibi oluyor.


Yani Mesken Finans’ta taksit oranlarını da siz belirliyorsunuz. Bu da Faizsiz Finans yöntemlerini bankalara göre oldukça avantajlı kılıyor.


“Sizde en yakın Mesken Finans şubesine gidin kira öder gibi faizsiz ev sahibi olun”


Faizsiz Ev Almanın Avantajları Nelerdir?

Faizsiz Ev Almanın en büyük avantajı faiz ödemek zorunda değilsiniz. Faizsiz Peşinatsız Kredisiz Ev Alma Sistemi ile taksit oranlarını siz belirlersiniz.


Faizsiz sistemi ile kredi kullanmadan, hiç ara ödeme yapmadan ev sahibi olabilirsiniz.


Faizsiz ev kredisi için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve 18 yaşını doldurmak yeterli.


Faizsiz ev sahibi olma yöntemlerinde kira öder gibi ev sahibi olmak çok kolay çünkü ev sahibi olmak istediğinizde bunun için kredi notunuza bakılmaz.


Tek yapmanız gereken size en yakın Mesken Finans şubesine gitmek ve sizin için uygun olan Finansman Programlarından birine katılmak.


Böylece hayalinizdeki evin sahibi olabilirsiniz.


Faizsiz Peşinatsız Kredisiz Ev Alma Sistemi Güvenli Mi?

Faizsiz ev ve araba satışı şeklinde anlaşılsa da faizsiz tasarruf finansman yöntemleri taksitle ev almak isteyen kişileri evin bütçesini bozmadan ev sahibi yapmaktadır.


Yani ev almak isteyen kişilere finans desteği sunmaktadır. Peki Faizsiz Finansman Şirketleri güvenli mi?


Faizsiz finans şirketleri tıpkı bankalar gibi Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunu (BDDK) denetimine tabilerdir. Bu sebeple faizsiz finans kuruluşları tıpkı bankalar gibi güvenli firmalardır.


Mesken Finans’ta geniş şube ağı ve güçlü sermaye yapısı ile Türkiye’nin en büyük faizsiz finans şirketlerinden biridir.


Mesken Finans, kurulduğu günden bugüne kadar yüzlerce aileyi ev ve araba sahibi yapmıştır.


Bu konuda Mesken'li Müşteriler ve Mutlu Meskenliler sayfamızı ziyaret ederek Mesken Finans ile faizsiz ev sahibi olan müşterilerimizin yorumlarını görebilirsiniz.


“Faizsiz konut düzenlemesi ile Faizsiz konut ve otomobil sistemi BDDK denetiminde olması Faizsiz finans şirketlerinin bir diğer avantajıdır”


Faizsiz Peşinatsız Kredisiz Ev Alma Sistemi


Faizsiz sistemi ile yüksek faizli konut kredisi kullanmadan, hiç ara ödeme yapmadan her ay yüzlerce aile kendi evinin sahibi oluyor.


Sizde ev kredisi kullanamadan faizsiz ev sahibi olmak için kampanyalarımıza dahil olun.


Mesken Finans’a gelerek küçük taksitler ile faizsiz ev sahibi olmanın avantajlarını yaşarsınız. Her ay yüksek faizli taksit ödeme zorunda kalmazsınız.


Mesken Finans, size Kredisiz Ev Sahibi Olma Yöntemi sunarak sizin faiz yükü altında kalmanızı da engellemiş oluyor.


Kredisiz Ev Almak İstiyorum


Mesken Finans Kredisiz Ev Alma Yöntemleri sizi Faizsiz Ev Kredisi ile kira öder gibi ev sahibi yapıyor. Mesken Finans isteyen herkesi peşinat, ara ödeme zorunluluğu olmadan, bütçesine uygun finansman programları ile ev sahibi yapan bir kuruluştur.


Geniş taksit seçeneklerine sahip finansman programları ile Mesken Finans'ın sunduğu kredisiz ev alma avantajları da benzersizdir.Mesken Finans programlarında, Kredisiz Ev Kredisiz Ev Almak istediğinizde peşinat ödeme zorunluluğu da bulunmamaktadır.


Bununla birlikte peşinat kullanmak isteyen müşteriler dahil oldukları finansman programlarında teslimatlarını, kendilerine verilen teslim süresinden daha da erken sürede temin edebilirler.


Kredisiz Ev Almak Çok KolayKredisiz ev alma yöntemleri kredi kullanmadan kredisiz ev almak istiyorsanız Mesken Finans Şubeler sayfasından size en yakın şube bilgilerini bularak uzmanlarla birebir görüşebilir veya 444 79 79 çağrı merkezi üzerinden bilgi alabilirsiniz.


Unutmayın Mesken Finans Finansman Programlarında noter huzurunda yapılan teslimat belirleme organizasyonu ile sıra beklemeden ve ilk aydan itibaren teslimatınızı da alma imkânınız bulunmaktadır.


“Kredisiz ev nasıl mı alınır? En yakın Mesken Finans şubesine giderek “Kredisiz ev almak istiyorum” demeniz yeterli. Banka kredisi kullanmadan Mesken Finans ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.”Faizsiz ev nasıl alınır?


Faizsiz ev alma şirketleri faizsiz ev kredisi ile konut kredisi almadan ev almak istiyorum diyen herkesi ev sahibi yapıyor.


Faizsiz ev veren firmalar size Türkiye’nin her yerinden sizi ev sahibi yapabileceğini unutmayın.


Mesken Finans size faizsiz ev sahibi olmak için Bireysel Finansman Programında ve Kolektif Finansman Programı sunmaktadır.


İhtiyacınız olan finansman miktarını ve aylık ödeme tutarınızı kendiniz belirler, ödeme planınız doğrultusunda sizleri ve benzer finansal ihtiyaçlara sahip olan kişilerden oluşan finansman programlarına dahil olursunuz.


Şimdi hemen finansman ihtiyacınızı belirleyerek www.meskenfinans.com.tr üzerinden formu doldurarak ev almak için ilk adımı atmış olun.


“Faizsiz ev veren inşaat firmaları üzerinden Satılık Daire İlanları ve Satılık Ev Fiyatları ile uğraşmadan Mesken Finans’a gelin tasarrufa dayalı faizsiz finansman sistemi ile konut ve otomobil alımına yönelik avantajlar yakalayın.”


Taksitle ev sahibi olmak için neler yapmalısınız?


Konut kredisi olmadan taksitle daire İstanbul’da bulmak ve kira öder gibi ev sahibi olmak ilk başta sizi şaşırtabilir.


Ancak Mesken Finans Taksitle Ev Kampanyaları ve Taksitle Ev Alma yöntemleri ile bunu yapabilirsiniz.


Taksitle ev almak, kredisiz ev sahibi olmak için tek yapmanız gereken Mesken Finans uzmanları ile görüşmeniz.


Finans desteğini size detaylı olarak açıklayacak Mesken Finans uzmanları “Taksitle Ev Almak İstiyorum, Ne Yapmalıyım” diye sorunuzu en detaylı şekilde sizlere açıklayacaktır.


Taksitle ev alma, peşinatsız ev, senetle ev için Mesken Finans şubelerini ziyaret edin.


“Taksitle Ev Almak için Mesken Finans. Çünkü Çok Mantıklı.”


Unutmayın Taksitle Ev Almanın Yolu Mesken Finans’tan geçer. Ev Almak için acele edin.


Mesken Finans ile faizsiz, kredisiz taksitle ev alma fırsatı yakalayabilirsiniz.


POPÜLER İÇERİKLER

close