BİZE ULAŞIN

Blog

Faizsiz Kredisiz Ev Gibi Taksitle Araba da Alınır Mı?Taşıt Kredisi Hesaplama ve Başvuru ile uğraşmadan En Uygun Taşıt Kredisi Faiz Oranları yerine Bankasız Araç Kredisi ile Araba sahibi olabilirsiniz.

 

Taksitle Araba sahibi olmak için Mesken Finans Araba Kampanyalarını kaçırmayın. Taşıt Kredisi Faiz Oranları, sıfır araba kredisi ve ikinci el araç kredisi hesaplama ile uğraşmayın hayalinizdeki arabaya Senetle, kredisiz, taksitle Mesken Finans'tan sahip olun

 

Taşıt Kredisi Nedir?

Ev gibi araba almak isteyenler de ilk olarak taşıt kredisine başvurmaktadır. Taşıt kredisi de ev kredisi gibi belli şartlarda verilmektedir. Bankalar tarafından şartları uyan araba almak isteyen müşterilere verilen finans desteğine taşıt kredisi deniliyor.

 

Taşıt kredisi sıfır kilometre yani yeni araçlara verildiği gibi son çıkan yasayla birlikte ikinci el arabalar için de verilmeye başlandı. Taşıt kredisi de ev kredisi gibi içinde avantajları ve dezavantajları barındırıyor. Gelin hep beraber taşıt kredisinin avantajlarını ve dezavantajlarını inceleyelim.

 

Taşıt Kredisi Avantajları

Taşıt kredisi faiz oranları otomobil sektörünün canlanması adına atılan adımlar sayesinde düşüş gösteriyor. Bu da kullanıcılara avantajlar sunuyor. Düşük faiz oranları ile banka müşterileri taşıt kredisi finans desteği ile otomobil ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Aynı zamanda bir diğer avantaj da ödeme süresini bütçenize ve gelirinize göre belirleyebiliyorsunuz. Taşıt kredisi için unutulmaması gereken bir nokta ise geri ödeme süresi içinde aracınız rehin edilmiş oluyor.


Taşıt Kredisi: Faizsiz Kredisiz Taksitle Araba Alınır Mı?

 

Taşıt Kredisi Dezavantajları

Taşıt kredisi dezavantajları her kredi başvurusunda olduğu gibi belli başlı kriterlere sahip olmanız gerekmektedir. Bu kriterler esnetilemez, görmezden gelinemez tek merkez tarafından bütün bankalarda var olan sistem üzerinden size kredi çıkıp çıkmaması noktasında bulunan kriterlerdir. Başvurulan kredi için onay ve diğer işlem süreleri, evrak işleri, banka masrafları konular dezavantajlar içinde sayılabilmektedir.

 

Taşıt Kredisi Olmadan Araba Satın Alma

Tabii ki bankalar para transferleri için çok kullanışlıdır. Ancak artan kredi faiz oranları ile hem otomobil hem de konut kredisi çekmek isteyenleri zorlayacak taksit tutarları ortaya çıkarmaya başladı. 


Bu nedenle araba almak veya ev sahibi olmak isteyen binlerce kişi için Faizsiz Finans şirketleri en iyi alternatif finansman firmaları oldu. Peki Senetle araba satın almak mümkün mü? Faizsiz Finans Firmalarının sunduğu imkanlarla artık mümkün.

 

Faizsiz Araba Sahibi Olmak

Ülkemizde 30 yılı aşkın süredir hizmet veren faizsiz finans şirketleri, faizsiz kredisiz araba satın almak isteyen binlerce aileyi araba sahibi yapmayı başardı. Güvenli finansal seçenekler sunan Faizsiz Finans şirketleri araba almak için taşıt kredisi olayını ortandan kaldırmış oldu.

 

Faizsiz Finans desteği sunan Mesken Finans almak istediğiniz arabayı peşinatsız, ara ödemesiz, küçük taksitli ve faizsiz olarak sahip olmanızda size destek oluyor. Ayrıca kredisiz araç kampanyalarından haberdar Mesken Finans Instagram sayfasını takip ederek de haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda kredisiz ev kampanyalarından yararlanmak için numaranızı bırakarak kampanya dönemlerinde Mesken Finans Uzmanları size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

 

Kredisiz Araba Satın Alma Yöntemleri

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları 18 yaşını doldurmuş olup ve belli bir gelire sahip olan herkes Mesken Finans ile kredisiz araç satın alma yöntemine başvurabilir. Taksitle araba satın almak için yüksek bir gelirinizin olmasına gerekte yok.

Mesken Finans kampanyaları ve sistemleri ile tüm gelir grupları ikinci el ve sıfır araçlara sahip olabilir. Yıllardır ertelediğiniz araba alma hayallerinize Mesken Finans ile hızlıca kavuşabilirsiniz.

 

Taşıt Kredisi kullanmadan senetle araba satın almak için formu doldurarak Mesken Finans çalışanları ile iletişime geçebilirsiniz. Mesken Finans çalışanları tüm kampanyalar, çalışma koşulları ve ödemeler hakkında size bilgi verecektir. 444 79 79 Mesken Finans detaylı bilgi hattını hemen arayarak tüm sorularınıza cevap bulabilir, taksitle araba sahibi olma hayallerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

POPÜLER İÇERİKLER

close