BİZE ULAŞIN

Blog

Ev Sahibi Olmak İsteyenlerin Yeni Adresi Mesken Finans

 


Mesken Finans, katılımcılarını faizsiz ve kredisiz evin yanı sıra arsa, işyeri, araba, makine ve teçhizat gibi temel yatırım ihtiyaçlarına, bireylerin gelirleriyle orantılı ve konforlu bir şeklide ulaşmalarını sağlayan Faizsiz Finans firmasıdır.

 

20 yıllık sektörel deneyime sahip profesyonel yönetim kadrosu ile “isteyen herkesi, eski usul dertlerle uğraşmadan, gelirine en uygun yöntem ve mantıklı planlamalarla ev, iş yeri, otomobil ve arsa sahibi yapma”yı misyon edinerek yola çıkan Mesken Finans, 50 Milyon TL öz sermaye ile kurulmuş yenilikçi bir finans şirketidir.

 

Mesken Finans, yatırımı bireyin geleceğe hazırlığı olarak tanımlıyor. Mesken Finans, eski usul dertlerin üzerini çiziyor ve ev, arsa, işyeri, otomobil, makine ve teçhizat gibi temel yatırım ihtiyaçlarına, bireylerin gelirleriyle orantılı ve konforlu bir şeklide ulaşmaları adına adımlar atıyor.

 

Mesken Finans ile Ev Alınır Mı?

Yatırımı bireylerin geleceğe hazırlığı olarak tanımlayan Mesken Finans aynı zamanda katılımcılarına güvenli bir gelecek hikayesi yazabileceğin vaadinde bulunuyor.

 

Yurttaşlık bilinci oluşturacak şekilde finansal çözümlerin peşinde olan toplumsal olarak daha büyük ve hızlı adımlar atabilmek için; kolektif bir bilinç ile hareket ederken, bireysel tasarrufları yatırımlara dönüştürerek toplam refah artışına katkı sağlamayı da misyon edinen Mesken Finans, katılımcılarına ev sahibi olmaları için de yöntemler sunuyor. 

 

Mesken Finans Yöntemleri

Mesken Finans, yöntem olarak ise bireysel finansman programı ile kolektif finansman programı ile katılımcılarına seçenekler veriyor.

 

Mesken Finans Bireysel Finansman Programında, katılımcılar ihtiyacı olan finansmanın miktarını ve aylık ödeme tutarınızı kendisi belirliyor.

 

Çok mantıklı her bütçeye göre ödeme planlarının bulunduğu yöntemle katılımcılarını hayallerindeki eve kavuşturan Mesken Finans, kişiye özel kampanyalarla çok mantıklı fırsatlar da sunuyor.

 

Kolektif Finansman Programı ile de Mesken Finans sayesinde benzer finansal ihtiyaçlara sahip olduğunuz kişilerden oluşan programlara dahil olarak ihtiyacınız olan finansmanın miktarını ve aylık ödeme tutarınızı kendiniz belirliyorsunuz. Bu yöntemde finansmanınızın teslim süresi de ödeme planına göre belirleniyor. Oldukça güvenilir ve çok mantıklı bir adım olarak değerlendirilebilecek Mesken Finans tercihi, yine bu yöntemle de sizlere çeşitli kampanyalarla ek avantajlar da sunacak. 


Ev Sahibi Olmak İsteyenlerin Yeni Adresi Mesken Finans

 

Taksitle Ev Alma İmkânı

Bununla birlikte Mesken Finans'ta noter huzurunda gerçekleştirilen teslimat belirleme organizasyonunda ismi belirlenen katılımcılara, ödeme planındaki teslim tarihten daha erken sürede finansman teslimatı gerçekleştirilirken, ilk ay finansal teslimatınızı alma şansınız da bulunmaktadır. Bu bağlamda ev sahibi olmak isteyen her katılımcı, Mesken Finans programlarından birini seçerek hayalindeki eve bütçesi ve geliri dahilinde taksitle ev alır gibi kavuşabilir. 

 

Mesken Finans Yöntemlerinde Peşinat Şart Mı?

 Mesken Finans yöntemlerinde herhangi bir peşinat şartı yok. Geniş taksit seçeneklerine sahip finansman programların yer aldığı Mesken Finans ile peşinat, ara ödeme zorunluluğu olmadan, bütçe ve gelire uygun ev sahibi olmak isteyen katılımcıların ilk tercihi olmaya devam ediyor. 

 

Bu arada unutulmamalıdır ki Mesken Finans Bireysel Finansman Programında, katılımcıların ihtiyacı olan finansman miktarını ve aylık ödeme tutarı yine katılımcıların kendileri belirliyor.  

 

Mesken Finans Avantajları Nelerdir?

 

Finansal yöntemlerde bir adım öne çıkan Mesken Finans avantajları arasında Türkiye’nin herhangi bir ilinden başvuru yapabilir oluşu ve finansman programlarına katılımınızın kolayca gerçekleşmesi, aynı zamanda istediğiniz yerden istediğiniz gayrimenkulü satın alabilme özgürlüğü sayılabilir. 

 

Bu arada Mesken Finans ile alacağınız evin değeri ne kadar ise onu öder, yüksek maliyet ve yüksek taksit tutarları ile karşılaşmayacağınız gibi ara ödeme, peşinat zorunluluğu bulunmamaktadır. Bütün finans modelleri sayesinde Mesken Finans ile kısa sürede gayrimenkul sahibi olurken, gelirinize en uygun taksit ödeme seçeneğini belirler, taksitinize uygun finansman programına katılabilirsiniz. Öte yandan 40 ile 240 ay arasında geniş vade seçeneklerin yer aldığı Mesken Finans, sunduğu avantajlar sayesinde katılımcıların borcunun belirlenen tarihten daha kısa sürede bitirmesi yönünde çalışmalar da gerçekleştiriyor.

 

Mesken Finans Firmasına Nasıl Ulaşabilirim?

 

Kredisiz, kefilsiz kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsanız size en yakın Mesken Finans şubesine www.meskenfinans.com.tr/subeler linkinden veya 444 79 79 çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

POPÜLER İÇERİKLER

close