BİZE ULAŞIN

Blog

DİKKAT! BU YAZI SİZİ EV SAHİBİ YAPABİLİR…“Olur mu öyle şey” dediğinizi duyar gibiyiz. “Bu yazıyı okusak ne değişecek? Ev almak, ev sahibi olmak öyle kolay mı?” dediğinizi de… Çok haklısınız! Her geçen gün değişen ekonomik koşullar, faiz oranları, prosedürler, vade farkları, peşinat, yüksek maliyetler, fahiş kredi faizleri ve daha saymakla bitmeyecek eski usul ve engeller, tüm inancınızı, hevesinizi kırmış olmalı. “Bir şekilde ödeniyor” döngüsünde, maaşınız gelir gelmez uçup giden kira bedeline artık alışmış olabilirsiniz. İçiniz acıyarak da olsa o bedel, her ay öyle veya böyle ödeniyor elbette. Ve ödenmeye de devam edecek. Peki elinizde ne kalacak? 


Ülkemizde ne yazık ki milyonlarca insan, sizinle aynı dertten mustarip. Yıllarca alın teriyle kazanıp bir türlü başını sokabileceği bir eve sahip olamayan, en iyi yatırımı yapamamış olan insan sayısı oldukça fazla. Emeklilik günlerine dair bir güvence yaratamayan, gelecek nesline, çocuklarına bir miras bırakamayanlar, yatırım araçlarını tanımayanlar çoğunlukta. Bu bir kader mi? Hiç sanmıyoruz! Bugüne kadar önünüze çıkan tüm engeller geride kaldı, biz şimdi önümüze bakalım!


Dünya değişiyor. Bununla birlikte gelişen yatırım finansman modelleri, yeni yatırım kredileri, yatırım araçları ve en iyi yatırım yaklaşımları önce dünyayı şimdi de tüm ülkemizi sardı. Mesken Finans olarak biz de yeni bir ekonomik anlayışın, kolektif bilincin ürünüyüz. Ülkemizdeki, ihtiyacı olan ve isteyen her bir bireyin ekonomik özgürlüğünü eline alması, normal şartlarda her ay buhar olup uçan parasıyla tamamen kendine ve ailesine bir yatırım yapabilmesi için onlara yatırım finansman desteği sağlıyoruz. Çünkü kalkınmanın, ülkemizin değerlenerek büyümesinin bireysel çabalarla değil, toplu hareket etme kabiliyetini kazanarak, herkesin finansal gelişimine olanak tanıyarak gerçekleşeceğine inanıyoruz.


İddiamız ve sizin için yapacaklarımız çok açık: Sizi eski usul dertlerle uğraştırmadan, ev sahibi yapıyoruz. Mesela peşinat ödeyecek maddi gücünüz yoksa, istemiyoruz. Sırtınıza bir kambur gibi yük olacak ve taşımanız mümkün olmayan kredi faizleri yüklemiyoruz. Yüksek maliyetleri tamamen tedavülden kaldırıyoruz. Neredeyse bir ev değerindeki vade farkını, ödemeniz mümkün olmayan taksitleri, şu an aklınıza gelebilecek ve bugüne dek ev sahibi olmanıza engel yaratan tüm prosedürleri ortadan kaldırıyoruz! Tamamen bütçenize göre planlanmış aylık taksitlerle sizi ev sahibi yapıyoruz. Zorda kalırsanız taksitinizi erteliyoruz. Siz istediğiniz evi seçiyorsunuz; biz size, işinin ehli finans ekibimiz aracılığıyla, hane gelirinize en uygun ve #ÇOKmantıklı çözümü sunuyoruz. İsterseniz bireysel olarak, isterseniz de sizinle benzer koşullardaki diğer müşterilerimizle ekip haline getirerek işinizi tamamen kolaylaştırıyoruz. Kendi başınıza biriktirmenizin mümkün olmadığı, olsa bile çok uzun süreceği meblağlara, tek bir anlaşmayla ulaşmanızı sağlıyoruz. Üstelik bu anlaşmayı da daha önce de belirttiğimiz gibi tamamen sizin maddi gücünüze göre ayarlıyoruz, hiçbir şekilde zorda bırakmıyoruz.


Dedik ya bu yazı sizi ev sahibi yapabilir diye… Hala sözümüzün arkasındayız! Çünkü eski usul dertleri ortadan kaldırdığımızda ev sahibi olmanız işten bile değil. Üstelik bu koşullarda ev sahibi olmanız #ÇOKmantıklı. Şimdi hemen size en yakın şubemize gelin, detayları masaya yatıralım. Sizin durumunuzdaki birçok insanı yaptığımız gibi sizi de olabilecek en hızlı şekilde ev sahibi yapalım!

POPÜLER İÇERİKLER

close