BİZE ULAŞIN

Başkanın Mesajı

Aslında herkesin istediği şey değil midir kendine ait bir eve sahip olmak.

Tabi ki yalnızca kuru bir sahiplikten bahsetmek mümkün değil burada…

Bu sahiplik aslında bir yuvanın içinde olmaktır. Varlığınızı ve sevdiklerinizi emniyette hissetmek, kapılar kapandığı an hayatın tüm keskin taraflarının dışarıda, sizden çok uzakta kaldığını bilmek ve sadece size ait olduğunu bildiğiniz bu güvenli alanda doya doya nefes alabilmektir.


Bu sahiplik her şeyden önce güvende hissetmek, zamanın karşısında sağlam durabilmektir.

Kapısından her girişinde sakinlik zırhını kuşanıp ruhunu dinlendirmektir.

Biraz uzak kalındığında “çok özledim”dir mesela;

Döner dönmez “insanın evi gibisi yok” demektir.

Bu duyguları hangimiz yaşamak istemeyiz ki?


OLUR OLMAZLAR MI, OLMAZSA OLMAZLAR MI?

Paylaşım ekonomisinin tüm dünyada yükselen bir değer olması; tasarrufun, yatırım yapmanın, geleceğe bir miras oluşturmanın önemliliğini kanıtlar nitelikte… ve birçok örneğiyle de tam önümüzde duruyor. Geriye ise harekete geçmek kalıyor. Harekete geçmek ve kısıtlı gelirleri harcamak ya da kullanım sonunda yok olan unsurlara heba etmek yerine, daha çok temel ihtiyaçlar için kullanmak ve tasarruf ekonomisi ile daha değerli varlıklara aktarmak. Bu tasarrufu bir yaşam biçimi olarak hayatımıza yerleştirdiğimiz an, arkası da 

muhakkak kendiliğinden geliyor…


DAHA HIZLI KALKINMA, KOLEKTİF HAREKETLE MÜMKÜN!

Yaşam standartlarına pozitif anlamda doğrudan etki eden bu sahiplik ve yarattığı özgüvene ulaşmak için elbette kararlılığınıza ihtiyaç var… Ancak asıl gücün iş birliğinde olduğuna inanıyoruz. Tarih boyunca Türk halkının bir madalyon gibi gururla taşıdığı yardımlaşma, dayanışma, beraber işe koyulma özellikleriyle birlikte hareket edince hem bireysel anlamda kazanacak hem de toplumsal kalkınmanın fitilini birlikte ateşlemiş olacağız.


HER ŞARTTA EV SAHİBİ OLUNUR!

Hakkınız olan sahipliğe ulaşmak için kararlılıkla çıkacağınız bu yolda, mevcut ülke koşullarında bir ev ya da başka bir yatırım unsuruna sahip olunamayacağına dair tüm olumsuz fikirleri zihninizden çıkarın.  Başta kendinize, ardından kolektif adım atmanın gücüne güvenin. Yaşam standardınızın, ekonomik sorunlarla baş edebilme becerilerinizin, güveninizin arttığı günler Mesken Finans ile çok yakınınızda.


MESKEN AİLESİ OLARAK DİYORUZ Kİ…

Mesken Finans’a atacağınız ilk adımdan, finansmanınıza kavuştuğunuz ana kadar biz hep yanınızdayız

en uygun ve mantıklı yollarını, herkese ulaştırmakta kararlıyız. Bugüne kadar denediğiniz başka yollar, sizi umutsuzluğa sürüklemiş olabilir.


Ancak artık Mesken Finans var! Finans alanında uzmanlaşmış ekibimle tam bütçenize göre en mantıklı çözümleri sunmak ve sizin hedeflerinize ulaştırmak için tam karşınızda duruyoruz!


Sevgi ve Saygılarımla…

M. Musab TOK
close